сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 0
home Вести

ГОРИ АЕРОДРОМ: Се слави победата на ВМРО-ДПМНЕ и Муцунски (ВИДЕО)

ГОРИ АЕРОДРОМ: Се слави победата на ВМРО-ДПМНЕ и Муцунски (ВИДЕО)

ВМРО-ДПМНЕ прогласи победа во Аеродром.

Имено членовите на ВМРО-ДПМНЕ во Аеродром на големо веќе ја слават победата на кандидатот Тимчо Муцунски.

Видеото е направено од улиците во Аеродром, погледнете.

Наскоро многу поопширно…