недела, 5. декември 2021. Вести денес: 91
home Вести

Горан Ангелов: Ти благодариме Дурловски! Затоа Игор, затоа ВМРО-ДПМНЕ

Горан Ангелов: Ти благодариме Дурловски! Затоа Игор, затоа ВМРО-ДПМНЕ

Горан Ангелов, еден од обвинетите за случувањата од 27 април на својот Фејсбук профил напиша статус посветен на Игор Дурловски, кој е ностител во 5-та изборна единица на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата.

Коронавирус