сабота, 19. јуни 2021. Вести денес: 0
home Вести

ГОЛЕМО БРАВО: Ангел доби можност да ја победи болеста на најдобар можен начин, се собраа потребните парични средства

ГОЛЕМО БРАВО: Ангел доби можност да ја победи болеста на најдобар можен начин, се собраа потребните парични средства

По хуманата акција за собирање на пари за лекување на малиот Ангел, семејството се огласи преку статус на Фејсбук во кој пишува дека парите се веќе собрани.

-Добри,хумани луѓе
Големи луѓе
Македонијо
Не постојат искажани чувства и зборови кои ќе ја опишат нашата огромна благодарност до секој еден од вас. Вие кои повторно покажавте колку се големи вашите срца и вашата хуманост,и за нас невозможното го направивте возможно. Благодарение на вас потребните средства за првата операција на Ангел се собрани. Сите до еден сте борци заедно со него,сите до еден сте заслужни за неговата насмевка,а Ангел доби можност да ја победи болеста на најдобар можен начин.
🙏💙Благодарност до небо💙🙏, стои во постот на Фејсбук.

Добри,хумани луѓе
Големи луѓе
Македонијо
Не постојат искажани чувства и зборови кои ќе ја опишат нашата огромна…

Posted by Pale Ackovska on Петок, 12 февруари 2021

ЕУРО 2020

Македонија