недела, 5. декември 2021. Вести денес: 0
home Вести

Го препознале: Изгубениот полски навивач се врати во хотелот

Го препознале: Изгубениот полски навивач се врати во хотелот

По апелите на социјалните мрежи дека е изгубен навивач на Полска, се огласија од хотелот каде истиот бил сместен.

Одговорните лица од хотелот, лоциран на улицата “Орце Николов” го препознале на објавената фотографија и отишле да го земат гостинот од локалот каде се наоѓал.

Коронавирус