петок, 14. август 2020. Вести денес: 153
home Вести

Го прашаа Љупчо Николовски дали стои позади црната кампања, еве ја неговата реакција (ВИДЕО)

Го прашаа Љупчо Николовски дали стои позади црната кампања, еве ја неговата реакција (ВИДЕО)

„Лично го прашав Љупчо Николовски, зошто избегнуваат дебата и дали стојат позади црната кампања во Кочани? Немаше што да каже, погледнете“, напиша Миле Лефков од Кочани.

Коронавирус