петок, 9. декември 2022. Вести денес: 185
home Вести

ГО НЕМА 3 ДЕНА: Семејство од Скопје трага по својот 15-годишен син (ФОТО)

ГО НЕМА 3 ДЕНА: Семејство од Скопје трага по својот 15-годишен син (ФОТО)

Семејство од Скопје бара помош, веќе трет ден го бара својот син.

Шабан Лимановски роден 2002 година исчезнал во вторникот околу 8 часот наутро во Топана. Облечен е во сина маичка и жолти тренерки.

Се работи за болно дете, доколку имате било каква информација пријавете во најблиската полициска станица.

Најнови вести

Qatar 2022