четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 59
home Вести

„Го најдовме Михаил, фала на сите“

„Го најдовме Михаил, фала на сите“

Го најдовме Михаил, фала на сите, напиша на Фејсбук Валентина Костадиновска. Малиот Михаил пред неколку часа се изгуби во Дебар Маало.

Неговото семејство побара помош на социјалните мрежи и од полицијата.

Од полицијата соопштија дека Михаил е пронајден во населбата Козле.

Локални избори 2021