четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 58
МЕГА БОМБА

АУДИО: Објавена нова бомба за Заев – „Маме ќе им e*aм на сите што ќе влезат кај мене во коалиција“

home Вести

Глигоров: Марш за правда, или се спремаат за опозиција?

Глигоров: Марш за правда, или се спремаат за опозиција?

Фејсбук статус на Венко Глигоров – познат како поранешен претседател на Комисијата за економија и финансии како и член на Централниот комитет на Либералната партија.

Парламентарни избори 2020