недела, 13. јуни 2021. Вести денес: 2
home Вести

ГЛЕТКА ШТО ЌЕ ВИ ГО РАЗУБАВИ ДЕНОТ: Снимена мечка на Шар Планина (ВИДЕО)

ГЛЕТКА ШТО ЌЕ ВИ ГО РАЗУБАВИ ДЕНОТ: Снимена мечка на Шар Планина (ВИДЕО)

По скандалозните видео кои што искочија овој период на социјалните мрежи, сепак конечно се појави и едно убаво видео на Инстаграм.

На видеото е снимена мечка како слободно шета целата обелена од снегот на Шар Планина.

Погледнте го прекрасното видео кое со сигурност ќе ви го разубави денот.

Најнови вести

ЕУРО 2020

Македонија