понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 258
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Ѓорѓиевски: Тие можат да прават криминал и корупција уште повеќе, но ние нема да го дозволиме тоа!

Ѓорѓиевски: Тие можат да прават криминал и корупција уште повеќе, но ние нема да го дозволиме тоа!

Тие можат уште повеќе, но ние нема да го дозволиме тоа!

#ИсправиСеМакединијо

Парламентарни избори 2020