вторник, 26. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

Ѓорѓиевски од Могила: Македонија ќе победи

Ѓорѓиевски од Могила: Македонија ќе победи

Работно и во ОК Могила.
И од таму имаме да им порачаме на СДС дека доаѓа крајот на рекетот, срамот, ,,пупка” – судството, криминалот и националните понижувања, но доаѓа и одговорност.
Доаѓа време кога чесни политичари ќе ја водат #Македонија?? и овој последен бастион на транзицијата ќе го испратат во историјата.

Македонија ќе победи!

Фејсбук статус на Орце Ѓорѓиевски од ВМРО-ДПМНЕ

Најнови вести

Локални избори 2021