понеделник, 8. март 2021. Вести денес: 57
home Вести

Ѓорѓиевски: Коj стои позади градежната мафија која ја урнисува Кисела Вода?

Ѓорѓиевски: Коj стои позади градежната мафија која ја урнисува Кисела Вода?

Орце Ѓорѓиевски од ВМРО-ДПМНЕ преку видео објавено на Фејсбук прашува кој стои позади градежната мафија која ја урнисува Кисела Вода?

-Коj стои позади градежната мафија која ја урнисува Кисела Вода?
– Разобличување со докази и документи, стои во неговиот пост и видео обраќање.

Целото видео можете да го погледнете и слушнете во продолжение:

Коронавирус