понеделник, 18. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

Ѓорѓиевски до Спасовски: Ветувавте се и сешто, а сега меѓусебно се препукувате

Ѓорѓиевски до Спасовски: Ветувавте се и сешто, а сега меѓусебно се препукувате

Вашата опција беше таа која ветуваше се и сешто, а сега кога треба да се испорача она што самите сте го ветиле, јавно се препукувате, објави Орце Ѓорѓиевски од ВМРО-ДПМНЕ.

Коронавирус