четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 130
Во живо

Натпартиски протест за одбрана на црвените линии кои се последниот бедем на нашиот идентитет

home Вести

ЃОРЧЕВ: Знаевме дека лаже, ама до толку?!

ЃОРЧЕВ: Знаевме дека лаже, ама до толку?!

Знаевме дека лаже, ама до толку?!, пишува пратеникот Влатко Ѓорчев коментирајќи го видеото постирано на Фејсбук кое се однесува на работата на Зоран Заев и неговите ветувања во минатото.

Видеото можете да го погледнете на следниот линк:

Знаевме дека лаже, ама до толку?! МОРАТЕ да го видите‼️Ве молам СПОДЕЛЕТЕ. ✅

Gepostet von Владимир Ѓорчев (Влатко Ѓорчев) am Mittwoch, 22. Januar 2020

Коронавирус