четврток, 3. декември 2020. Вести денес: 0
home Вести

Ѓорчев: Заевизмот ја пустоши и уништува Македонија, никогаш не било полошо

Ѓорчев: Заевизмот ја пустоши и уништува Македонија, никогаш не било полошо

Пратеникот Влатко Ѓорчев на својот Фејсбук профил сподели статус во кој пишува дека Заевизмот ја пустоши и уништува Македонија.

-Ова е ДРАМАТИЧНА вест.
Заевизмот ја ПУСТОШИ и уништува Македонија.
Никогаш, НИКОГАШ не било полошо.
Промени и обнова.
Итно !!, стои во неговиот пост на Фејсбук.

Коронавирус