недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

Ѓорчев: Заев донесе коцкарници и марихуана во Македонија, ништо друго

Ѓорчев: Заев донесе коцкарници и марихуана во Македонија, ништо друго

Влатко Ѓорчев, пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ вечерва во „КликПлус“ на ТВ21 рече дека освен коцкарници и марихуана, Зоран Заев во Македонија не донел ништо друго.

Видеото со изјавата на Ѓорчев:

Најнови вести

Локални избори 2021