понеделник, 12. септември 2022. Вести денес: 153
home Вести

Ѓорчев: Вие сте лудаци, на секои 40 минути имате по еден мртов, ама ќе правите попис!

Ѓорчев: Вие сте лудаци, на секои 40 минути имате по еден мртов, ама ќе правите попис!

Ама затоа може попис и одење по дома?! Имате 1 (еден) мртов секои 40 минути.

Оставка‼️ Вие сте лудаци, реагира преку својата Фејсбук страница меѓународниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ Владимир Ѓорчев.

Најнови вести

Коронавирус