четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 47
home Вести

Ѓорчев со видео: Заев вети пат и отварање како пупка, абер нема од патот, пак излажа

Ѓорчев со видео: Заев вети пат и отварање како пупка, абер нема од патот, пак излажа

Заев 2017 година: Ви ВЕТУВАМ ќе го направиме патот Конче- Струмица. Ќе го отвориме Конче како пупка…
Абер нема од патот. Лаже штом зине, пишува Влатко Ѓорчев на Фејсбук.

Локални избори 2021