вторник, 19. октомври 2021. Вести денес: 186
home Вести

Ѓорчев: Шилегов им велеше на пожарникарите „ако си одите ќе примиме други“

Ѓорчев: Шилегов им велеше на пожарникарите „ако си одите ќе примиме други“

Ваш коментар за ароганцијата на Шилегов?
Шилегов кон пожарникарите:
“Ако си одите, ќе примиме други”, пишува Влатко Ѓорчев на Фејсбук.

Локални избори 2021