вторник, 2. јуни 2020. Вести денес: 110
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Ѓорчев до Шилегов и Владата: Ги ризикувате животите на илјадници граѓани, како да се држи растојание 1 метар?

Ѓорчев до Шилегов и Владата: Ги ризикувате животите на илјадници граѓани, како да се држи растојание 1 метар?

До Владата и Шилегов: Како да се држи растојание 1 метар???

Оставка‼️ Ги ризикувате ЖИВОТИТЕ на ИЛЈАДНИЦИ луѓе. Ова е ФИЈАСКО, реагира преку социјалната мрежа пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ Владимир Ѓорчев.

Коронавирус