петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 171
Во живо

ВО ЖИВО: Мини митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Демир Хисар

home Вести

Геровски: Ќе биде незгодно вечер на Бихаќка

Геровски: Ќе биде незгодно вечер на Бихаќка

Слушам, бабата кажала кој ја убедувал да ги даде парите. Ќе биде незгодно вечер на Бихаќка… напиша на Фејсбук, новинарот, Бранко Геровски.

Локални избори 2021