понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 52
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Героски: Зошто Шекеринска и Дехари не носат заштитни маски, по кој протокол ова е дозволено?

Героски: Зошто Шекеринска и Дехари не носат заштитни маски, по кој протокол ова е дозволено?

Главниот уредник на порталот Плусинфо отвори нова дилема во јавноста. Героски објави фотографија од неодамнешната средба на Министерката за одбрана Радмила Шекеринска и градоначалникот на Општина Кичево Фатмир Дехари на која двајцата се без маски и заштитна опрема.

Героски прашува зошто Шекеринска и Дехари не носат заштитни маски, по кој протокол ова е дозволено?

Парламентарни избори 2020