вторник, 14. јули 2020. Вести денес: 90
home Вести

Героски за Шекеринска: Таа е партиски апаратчик

Героски за Шекеринска: Таа е партиски апаратчик

На серијата јавни осуди до Министерката за одбрана Радмила Шекеринска се надоврза и уредникот на порталот Плусинфо и долгогодишен новинар Бранко Героски кој ја нарече партиски апаратчик.

Во продолжение статусот на Бранко Героски: