четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 130
Во живо

Натпартиски протест за одбрана на црвените линии кои се последниот бедем на нашиот идентитет

home Вести

Героски: Во СДСМ се крчка нов мега скандал, „Рекет 3“

Героски: Во СДСМ се крчка нов мега скандал, „Рекет 3“

Во СДСМ се крчка нов мега скандал. Рекет 3. Засега, ништо повеќе нема да кажам. Еве му шанса на Заев да се покрие дури е време, пишува на својот Фејсбук профил новинарот и уредник на Плусинфо Бранко Героски.

Инаку, Героски претходно го обелодени „Рекет 1“, а пишуваше и за низа други скандали кој што ја тресеа изминатиов период владата на СДСМ.

Коронавирус