понеделник, 1. март 2021. Вести денес: 122
home Вести

Героски: Важно, рекетот е уредно платен

Героски: Важно, рекетот е уредно платен

Колку што знам јас, Бекам не украл од УБК компромитирачки снимки на познат скопски бизнисмен со малолетнички и потоа не убедувал роднина на бизнисменот да плати рекет кај Боки во вид на… Ај да оставиме детаљите други да ги откријат. Важно, рекетот е уредно платен, пишува новинарот Бранко Героски на својот Фејсбук статус.

Коронавирус