сабота, 10. април 2021. Вести денес: 46
home Вести

Героски: Наќе бе, тргни се, не мора избори… Ноќен кошмар си им!

Героски: Наќе бе, тргни се, не мора избори… Ноќен кошмар си им!

Новинарот Бранко Героски на својот фејсбук профил ги коментираше актуелните состојби:

Заев: Избори на 5 јули, за да го тргнеме Наќе од Владата! Наќе бе, тргни се, не мора избори… Ноќен кошмар си им!, напиша Героски.

Коронавирус