петок, 7. октомври 2022. Вести денес: 7
home Вести

Герила на ВМРО-ДПМНЕ на „Бихачка“: Браникот Мијалков се распука како бетонот на Заев (ФОТО)

Герила на ВМРО-ДПМНЕ на „Бихачка“: Браникот Мијалков се распука како бетонот на Заев (ФОТО)

Герила акција вечерва беше спроведена на „Бихачка“ во близина на штабот на СДСМ.

Членови на ВМРО-ДПМНЕ поставија транспарент на кој пишува: Браникот Мијалков се распука како бетонот на Заев.

Коронавирус