петок, 30. јули 2021. Вести денес: 108
home Вести

ФОТО: Зоки Кичеец со лисици спроведен во кривичниот суд

ФОТО: Зоки Кичеец со лисици спроведен во кривичниот суд

Бизнисменот Зоран Милевски познат како Зоки Кичеец е приведен и донесен на распит во кривичниот суд во Скопје.

Фотографиите и остатокот од текстот можете да ги видите на МакФакс

Коронавирус