четврток, 2. јули 2020. Вести денес: 182
Во живо

Мицкоски на средби со граѓаните во Гостивар

home Вести

ФОТО: Заев vs. Заев, на кого да му веруваме?

ФОТО: Заев vs. Заев, на кого да му веруваме?

Пред две недели тврдеше дека полицијата ПОСВЕТЕНО ги спроведувала мерките, ПРОФЕСИОНАЛНО и ПОДГОТВЕНО се справувала со пандемијата

Сега вика не било така

Проценете сами:

Парламентарни избори 2020