понеделник, 27. септември 2021. Вести денес: 196
home Вести

ФОТО+ВИДЕО: Голем пожар во Пехчево, граѓаните молат за помош

ФОТО+ВИДЕО: Голем пожар во Пехчево, граѓаните молат за помош

МОМЕНТАЛНО СЕ СЛУЧУВА ОВА ВО БЛИЗИНА НА ПЕХЧЕВО
НЕ МОЖЕМЕ САМИ ,
НИ ТРЕБА ПОМОШ ПЕХЧЕВЦИИИИ…. .

Коронавирус