сабота, 4. февруари 2023. Вести денес: 1
home Вести

ФОТО: Велешанец моли за помош, неговиот брат со автомобил излетал во река- бара луѓе да се вклучат во акцијата

ФОТО: Велешанец моли за помош, неговиот брат со автомобил излетал во река- бара луѓе да се вклучат во акцијата

„ИТНО ИТНО ИТНО ИТНО!!! Levko Dimovski ве замолува за помош која во моментов и те како му е потребна. Се работи за неговиот брат Спасе Димовски кои се претпоставува дека излетал со кола во река. Уште еднаш ве замолуваме сите што можат да се вклучат во акцијата за негово пронаоѓање и да ја споделат информацијата. Секакво инфо и помош е добредојдена, а телефонскиот број за контакт е 070628167“, напиша диџејот Владимир Блажев ака Панчо од ДНК.

ИТНО ИТНО ИТНО ИТНО!!!
Levko Dimovski ве замолува за помош која во моментов и те како му е потребна. Се работи за…

Posted by Vladimir Blazev on Saturday, August 8, 2020