вторник, 7. јули 2020. Вести денес: 3
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

ФОТО: Техничкиот премиер Спасовски на партиски состанок во Бутел со службено возило

ФОТО: Техничкиот премиер Спасовски на партиски состанок во Бутел со службено возило

Техничкиот премиер Оливер Спасовски „брка“ партиска агенда со државни ресурси, односно користи државно службено возило за партиски цели.

Фотографиите се направени пред општинската организација на СДСМ во Бутел.

Парламентарни избори 2020