недела, 19. септември 2021. Вести денес: 25
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Вести

ФОТО: Сообраќајка во скопски Аеродром, се судрија „Пежо“ и „Пасат“

ФОТО: Сообраќајка во скопски Аеродром, се судрија „Пежо“ и „Пасат“

Сообраќајна несреќа вечерва се случи во скопски Аеродром, поточно на булеварот Јане Сандански.

Во сообраќајката учествуваа автомобили марка „Пежо“ и „Пасат“:

Засега нема информации дали има повредени лица и колкава е материјалната штета.

Коронавирус