понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 52
home Вести

ФОТО: Сообраќајка на патот Гостивар- Тетово

ФОТО: Сообраќајка на патот Гостивар- Тетово

Сообраќајна несреќа се случила вечерва на автопатот Гостивар-Тетово, дознава 24 Инфо.

Засега нема детали за сообраќајката, ниту дали има повредени.

Полицијат врши увид во моментов, а сообраќајот се одвива во една лента.

Коронавирус