вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 100
home Вести

ФОТО: Со мобилен телефон се снимаат женските тушеви во Студентскиот дом Кузман

ФОТО: Со мобилен телефон се снимаат женските тушеви во Студентскиот дом Кузман

Станар во Студентскиот дом „Кузман” смислил начин како да ги гледа оние кои се тушираат во женските тоалети, пишува Вечер.

Фоторепортерот на весникот ВЕЧЕР го фати моментот како од надворешната страна на прозорецот на тоалетот на третиот кат на Домот некој го закачил својот мобилен телефон со цел да ги снима женските тоалети.

Иновативноста на овој станар веднаш е споделена на социјалните мрежи со цел да се информираат засегнатите страни.

Фото: S. Плавевски/ Вечер

Коронавирус