сабота, 31. јули 2021. Вести денес: 34
home Вести

ФОТО: Силјановска Давкова на средба со кандидатите за пратеници од Аеродром

ФОТО: Силјановска Давкова на средба со кандидатите за пратеници од Аеродром

Носителот на Изборната единица 1 Гордана Силјановска Давкова денеска оствари средба со кандидатите за пратеници од општина Аеродром.

Таа пред нив ја претстави својата програма со од над 1.000 проекти како и дебатираше за најразлични теми кои ги засегаат сите граѓани на оваа земја.

Средбата се одржа според сите мерки и препораки за заштита на граѓаните против ширењето на Коронавирусот.

Коронавирус