петок, 30. јули 2021. Вести денес: 159
home Вести

ФОТО: Што има во прескапата ташна на Боки 13

ФОТО: Што има во прескапата ташна на Боки 13

Белата чанта што му се падна на кутриот полицаец да ја носи е од марката „Ермес“ и чинела 20.000 евра.

 

Коронавирус