петок, 20. мај 2022. Вести денес: 146
home Вести

ФОТО: Шилегов ги тера вработените од комунална хигиена да присуствуваат на митингот

ФОТО: Шилегов ги тера вработените од комунална хигиена да присуствуваат на митингот

За време на денешниот митинг на СДСМ пред ЕУ инфо центарот беа забележани вработени од комуналната хигиена кои присуствувале на митингот.

Ова е уште еден доказ дека градот Скопје на чие чело стои Петре Шилегов ги тера вработените од комунална хигиена да присуствуваат на митингот и под притисок да го поддржат Стево Пендаровски.

Најнови вести

Коронавирус