среда, 28. септември 2022. Вести денес: 31
home Вести

ФОТО: По бундата од 830 евра, Фатиме Фетаи со чанта од 2.550 евра

ФОТО: По бундата од 830 евра, Фатиме Фетаи со чанта од 2.550 евра

Специјалната јавна обвинителка Фатиме Фетаи очигледно ужива во раскош и луксуз. Неодамна на судење дојде во луксузна бунда од крзно од ракун…. од 830 евра! И се дигна голема медиумска врева дека бундата на Фатиме била многу скапа, пишува порталот Вистина.мк.

-Тогаш премолче, ама  денес „специјалната“  сите ги демантираше. Како скапа? За Фатиме тоа е „ситница“ во однос на тоа колку може да потроши за многу други нешта, пишува порталот, кој објави дека чантата која ја носеше денеска Фетаи чини 2.249 британски фунти или околу 2.550 евра, брендирана се разбира и тоа од „Гучи“.

Коронавирус