понеделник, 1. март 2021. Вести денес: 199
home Вести

ФОТО: Петрушевска објави фотографија како “функционира” парламентарното мнозинството

ФОТО: Петрушевска објави фотографија како “функционира” парламентарното мнозинството

Собраниската драма продолжува🎭
Почитувани сограѓани, вака “функционира” парламентарното мнозинството.Денес дури 3️⃣седници на Собрание⬇️

Фејсбук статус на Марија Петрушевска

Коронавирус