понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 150
home Вести

(ФОТО) Пароли ги пречекаа автобусите на СДСМ: Добредојдовте на маршот за спас на Заев

(ФОТО) Пароли ги пречекаа автобусите на СДСМ: Добредојдовте на маршот за спас на Заев

Граѓаните со пароли ги пречекаа автобусите кои од другите градови носат вработени во администрацијата за денешниот марш во Скопје.

Најнови вести

Коронавирус