вторник, 18. јануари 2022. Вести денес: 104
home Вести

ФОТО: Пајак крена Ламборџини во Скопје

ФОТО: Пајак крена Ламборџини во Скопје

Вчера вечерта во доцните часови на булеварот Гоце Делчев – Битпазарска во Скопје е забележано бело Ламбурџини, како е кренато од пајак возило и го носи во неговата станица. Сигурно ова возило било непрописно паркирано.

Коронавирус