вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 47
home Вести

ФОТО: Ова може да се доживее само на Попова Шапка!

ФОТО: Ова може да се доживее само на Попова Шапка!

Ова може да се доживее само на Попова Шапка – новогодишно скијање.

„Денешните слики ја потврдуваат вистинската зимска идила и раскошот на нашиот Ски – центар.
Ве очекуваме и во следните денови“ – велат од центарот.

Коронавирус