понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 123
home Вести

ФОТО: Ова е затвореникот кој избега од Идризово

ФОТО: Ова е затвореникот кој избега од Идризово

Фидан Исеини Бреза е затвореникот кој попладнево избега од затворската полиција при транспортот од болница до затворот во Идризово.

Локални избори 2021