понеделник, 25. октомври 2021. Вести денес: 0
home Вести

ФОТО: Ова е убиениот во Мала Речица

ФОТО: Ова е убиениот во Мала Речица

Наим Реџепи од Куманово е лицето кое вечерва било убиено во Куманово во вооружен судир помеѓу две групи пред седиштето на ДУИ во Мала Речица, пишува ТВ Шења.

Според истите извори, на оваа пресметка и претходела расправија помеѓу двете групи.

Од МВР потврдија дека во инцидент во Мала Речица едно лице е убиено, а едно повредено.

Локални избори 2021