четврток, 29. септември 2022. Вести денес: 93
home Вести

ФОТО: Ова е куќата каде се одвиваше крвавиот хорор во Кочани

ФОТО: Ова е куќата каде се одвиваше крвавиот хорор во Кочани

Незапаметен хорор се одвивал утринава во куќа во Кочани, каде бесен кочанчанец се скарал со сопругата, ја бодел со нож по куќата, а кога видел дека легната уште дава знаи на живот, земал чекан и ја удирал до смрт.

Во куќата биле и малолетниот син и ќерката на починатата која сакајќи да ја одбрани сега се бори за живот.

По крвавата драма, кочанчанецот скокнал од покривот и починал.

Ова е куќата каде се одвивала драмата, а фотографиите ги објави www.radiokocani.mk.

Коронавирус