четврток, 28. октомври 2021. Вести денес: 49
home Вести

ФОТО: Нов кластер на корона во автобус 24 – ка во Скопје

ФОТО: Нов кластер на корона во автобус 24 – ка во Скопје

Вака изгледаше во автобусот кој утрово во 7 и 18 тргна од Припор. Дали е во најава нов кластер на корона вирус и кој ќе преземе одговорност.

Локални избори 2021