четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Вести

ФОТО: „Никогаш Северна, секогаш Македонија“, „Македонија нема цена“- порачаа прилепчани и штипјани

ФОТО: „Никогаш Северна, секогаш Македонија“, „Македонија нема цена“- порачаа прилепчани и штипјани

Не престануваат жестоките и бурни реакциите од страна на граѓаните. Осамнаа нови јавни пораки упатени до Владата предводена од Зоран Заев.

„Никогаш Северна, секогаш Македонија“, порачаа прилепчани.

Додека пак, пораката од граѓаните на Штип е дека „Македонија нема цена“.

Коронавирус