петок, 24. март 2023. Вести денес: 3
home Вести

ФОТО: Над 1,200 лајкови за коментарот на еден велешанец на постот на Филипче за полицискиот час

ФОТО: Над 1,200 лајкови за коментарот на еден велешанец на постот на Филипче за полицискиот час

Македонија е на дното во регионот во справување со коронавирусот, па поради тоа сега се предлага полициски час кој би траел две недели колку еден епидемиолошки циклус.

Над 1,200 лајкови „собра“ коментарот на еден велешанец на постот на министерот Венко Филипче за полицискиот час.

loading...

Најнови вести