вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 17
home Вести

ФОТО НА ДЕНОТ: Кога полицијата прави журка

ФОТО НА ДЕНОТ: Кога полицијата прави журка

Наместо да биде операбилно, ова полициско возило беше полно со гајби пиво. Срам за полицијата. Ало Оливер Спасовски дали се слушаме? Што доколку ова возило добиело насока за следење или друга активност?

Ова се само дел од коментарите за фотографијата која кружи по социјалните мрежи, а на која се гледа полициско возило натоварено со гајби пиво.

 

Коронавирус